Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 21:52
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

4 августа 2015, 08:02

Жахлива аварія на Житомирщині: Рятувальники за допомогою гідравлічних інструментів деблокували тіло загиблого з автомобіля

2 серпня о 05:40 на пункт зв’язку 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини селища Лугини надійшло повідомлення про те, що потребується допомога рятувальників у ДТП, що трапилася біля села Кремно Лугинського району. До служби порятунку «101» зателефонували працівники міліції, які вже знаходилися на місці події.

По прибуттю чергового караулу бійців ДСНС з’ясувалося, що водій легковика «Джиллі», не впоравшись з керуванням, з’їхав на узбіччя дороги та здійснив лобове зіткнення з деревом. Від отриманих травм чоловік загинув на місці пригоди. Рятувальники за допомогою гідравлічних інструментів деблокували тіло загиблого з пошкодженого легковика.

Фахівцями встановлюються усі обставини дорожньо-транспортної пригоди, що призвели до загибелі людини.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...