Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 08 січня 22:46
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомогиНа Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

28 августа 2015, 08:04

Прокуратура вимагає від «Укртелеком» повернути державі сховище у Житомирі

Прокуратурою області в інтересах держави в особі Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України подано до суду позов про витребування з незаконного володіння об’єкта цивільного захисту населення площею понад 100 кв. м.

Установлено, що у 2005 році, Житомирська філія ПАТ «Укртелеком», порушивши законодавство, оформила право власності на сховище місткістю 100 чоловік без дозволу власника нерухомості – Фонду державного майна України.

Таким чином, об’єкт цивільного захисту населення, що розташований у м. Житомирі, протягом 10 років протиправно знаходився у приватній власності.
Наразі позов перебуває на розгляді у суді.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...