Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 30 травня 13:28
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війниУ Житомирі вшанували Героїв України та відкрили новий стенд пам’ятіЗ російського полону повернулися десять захисників з ЖитомирщиниУ Житомирі відбувся благодійний захід “Віра об’єднує серця”

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

21 сентября 2015, 10:52

Житомирянина двома пострілами у голову вбили під Києвом

15 вересня до Бориспільського міського відділу міліції надійшло повідомлення від громадян про те, що на малій дамбі, поблизу с. Вишеньки стоїть автомобіль «Toyota Camry», в салоні якого знаходиться тіло чоловіка із вогнепальним пораненням голови.

На місце події терміново виїхала слідчо-оперативна група, яка встановила, що в автомобілі знаходиться 35-річний уродженець Житомирської області, який останнім часом проживав у столиці. Чоловіка було вбито двома пострілами через лобове скло автомобіля.

За даним фактом слідчим відділом Бориспільського міськвідділу міліції ГУМВС України в Київській області відкрито кримінальне впровадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років. наразі міліція проводить оперативно-розшукові заходи по встановленню осіб, які вчинили дане правопорушення та встановлює всі обставини події.

Досудове слідство триває.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...