Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 09 квітня 03:07
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

16 октября 2015, 14:00

На Житомирщині міліція викрила трійцю підпільних лісорубів

Чоловіків було затримано під час незаконної вирубки і завантаження деревини на території Ушомирського лісництва у Коростенському районі. Нині за даним фактом розпочато досудове розслідування.

До Коростенського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від співробітника лісового господарства про те, що в лісосмузі Ушомирського лісництва невідомі незаконно вирубують дерева.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група, працівники якої виявили і затримали в лісі автомобіль КАМАЗ та трьох місцевих жителів віком 29, 30 та 35 років, які займались підпільною заготівлею деревини. Правоохоронці задокументували незаконну вирубку 23 дерев сосни, вилучили лісоматеріали і знаряддя незаконної діяльності.

За словами затриманих лісорубів, вони займалися заготівлею деревини для подальшої реалізації.
Разом з лісоматеріалом та вантажівкою чоловіки були доставлені до Коростенського міськвідділу міліції для подальшого з’ясування обставин.

- Відомості за вказаним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.246 (Незаконна порубка лісу) Кримінального Кодексу України, розпочато кримінальне провадження, - повідомив начальник Коростенського МВ Сергій Сидорук.

За чинним законодавством затриманим загрожує покарання у вигляді штрафних санкцій, піврічного арешту, обмеження або позбавлення волі строком до 3 років та конфіскацією незаконного добутого
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...