Станом на 24 жовтня міліцією зареєстровано 62 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства в області, з них за останню добу – 15. Нині уся інформація перевіряється.
У Житомирському міськвідділі УМВС зареєстровано 21 повідомлення, у Житомирському районному відділі - 9, Бердичівському МВ – 11, Коростенському МВ – 4, Новоград-Волинському, Овруцькому та Червоноармійському МРВ - по 3, Чуднівському РВ – 2, Народицькому, Коростишівському, Малинському, Радомишльському, Ємільчинському та Олевському МРВ – по 1.
Найбільше серед повідомлень таких, що інформують про порушення проведення виборчої агітації. Зокрема за минулу добу відомості про розповсюдження агітаційних матеріалів без вихідних даних зареєстровано у Бердичівському та Житомирському міськрайвідділах. Також тривають перевірки за повідомленнями щодо можливого розповсюдження неправдивої інформації про кандидатів у депутати до міських та районних рад Житомирщини та інші.
Ємільчинські правоохоронці проводять розслідування факту смерті секретаря дільничної виборчої комісії.
Правоохоронці нагадують усім учасникам виборчого процесу, що відсьогодні рівно опівночі настав «день тиші». Відтак припинено всю передвиборну рекламу в мас-медіа та будь-яке інше поширення агітаційних матеріалів. Населені пункти мають бути повністю очищені від агітації на білбордах і дошках оголошень. Заборонено проведення масових акцій від імені кандидатів у депутати і партій, які беруть участь у виборчому процесі. Також забороняється проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів і телепередач на підтримку партій і кандидатів.
Правоохоронці Житомирщини забезпечують охорону громадського порядку у населених пунктах, зокрема і на виборчих дільницях, та закликають жителів області повідомляти про відомі їм будь-які факти порушень, появу підозрілих осіб або інші протиправні дії.