Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 23 лютого 06:42
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 октября 2015, 11:15

2,7 тис. правоохоронців на Житомирині забезпечують правопорядок під час виборів

У всіх районах області та у м. Житомирі розпочали свою роботу виборчі дільниці вчасно і без порушень правопорядку. Охорону публічного порядку та безпеку громадян забезпечують працівники міліції та члени громадських формувань.

О 8-й годині 25 жовтня виборчі дільниці Житомирщини відчинились задля забезпечення волевиявлення громадян під час виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

В УМВС України в Житомирській області працює оперативний штаб, який координує діяльність усіх причетних до забезпечення охорони громадського порядку підрозділів міліції та добровільних помічників. Публічну безпеку під час волевиявлення громадян у регіоні охороняють 2,7 тис. правоохоронців. Повідомлень про грубі порушення правопорядку до міліції не надходило.

Разом з тим станом на 25 жовтня міліцією зареєстровано 76 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства в області, з них за останню добу – 14. Нині вся інформація перевіряється.

Водночас правоохоронці звертаються до всіх жителів області:
Шановні громадяни! Якщо вам стають відомі будь-які факти порушень, появи підозрілих осіб або інші протиправні дії, негайно повідомляйте за номером «102».
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...