Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 16 липня 02:41
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилу
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилу
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політикуНа Житомирщині відновлюють стратегічно важливі дорожні об’єкти: триває реконструкція окружної дороги та траси Н-03

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 ноября 2015, 15:32

Голова Житомирської обласної ради: Міліція відпустила затриманого чоловіка, який займався підкупом виборців

Як повідомляє Рупор Житомира, про це щойно написала голова Житомирської обласної ради Анжеліка Лабунська на свой сторінці у Фейсбук.

«Ау, чесні журналісти! Може напишіть, що 2 години тому на Щорса, 203 на виборчій дільниці 394 було затримано чоловіка, який займався підкупом виборців на користь провладного кандидата. Після дачі свідчень у міліції чоловік повернувся на своє місце і далі займається підкупом виборців! Хочу зауважити, що на виборчій дільниці знаходяться 3 міліціонера, але вони глухі і сліпі, поставлені владою для охорони брудних справ влади! Міліція з народом, живемо по-новому!!!», - йдеться у повідомленні.

Голова Житомирської обласної ради: Міліція відпустила затриманого чоловіка, який займався підкупом виборців
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...