Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 06 січня 20:19
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомогиНа Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

1 декабря 2015, 16:50

На Житомирщині виявлено озброєного рушницею чоловіка

30 грудня 2015 року в Романівському районі в мисливських угіддях РК «Романівський» виявлено особу, яка проводила полювання з мисливською рушницею «ИЖ - 43 Е» без будь – яких дозвільних документів, в заборонений для полювання день.

Рушницю було вилучено та передано в дозвільну систему Романівського райвідділу поліції.

Порушника притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляду штрафу на суму 1020 грн.

Нагадуємо, що за порушення правил полювання та термінів полювання особи притягуватимуться до адміністративної відповідальності за ст. 85ч1 КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу на громадян від шести до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб від тридцяти до дев’яноста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...