Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 23:13
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

12 декабря 2015, 19:50

На автодорозі «Житомир — Чернівці» сталася жахлива та смертельна аварія

Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 11 грудня, близько 5-ї години ранку в Ярмолинецькому районі на автодорозі «Житомир — Чернівці».

Попередньо встановлено, що 60-річний водій вантажного автомобіля «ЗІЛ», житель Вінницької області, рухаючись в напрямку Хмельницького, помітив пішохода, який ішов в попутному напрямку практично посередині дороги. Щоб уникнути наїзду на чоловіка, водій вивернув автомобіль праворуч, внаслідок чого з’їхав у кювет і допустив перекидання автомобіля.

Під час здійснення маневру водій «ЗІЛа» таки зачепив пішохода, внаслідок чого той впав на проїжджу частину, і його переїхав мікроавтобус «Мерседес Спрінтер» під керуванням 51-річного жителя Кам’янець-Подільського району, який також рухався у напрямку Хмельницького. Як стверджує водій, він не бачив пішохода на дорозі і подумав, що наїхав на якийсь сторонній предмет.

Внаслідок автопригоди пішохід отримав тілесні ушкодження у вигляді відкритої черепно-мозкової травми, множинних переломів ребер, таза, лівого стегна, від чого загинув на місці. За попередньою інформацією, він перебував у стані алкогольного сп’яніння.

По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України. В рамках розслідування призначено ряд експертиз, які допоможуть з’ясувати обставини даної події.

Правоохоронці вже опитали мешканців усіх довколишніх сіл, але поки що особу потерпілого встановити не вдалося. На вигляд чоловікові 40-50 років. Був одягнений у бежевий светр, чорну куртку і штани. Усіх, кому будь-що відомо про цього чоловіка, прохання телефонувати за номером «102».
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...