Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 22:25
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

16 декабря 2015, 16:21

24-річний мешканець Житомирської області займався виготовленням в столиці наркотиків

Правоохоронці Голосіївського району застали 24-річного мешканця Житомирської області в лісопарковій зоні з речовинами, схожими на прекурсори для виробництва наркотиків. За даним фактом розпочато кримінальне провадження.

Працівники карного розшуку отримали інформацію про ймовірне вчинення кримінального правопорушення в лісопарковій зоні. Під час обстеження території району Теремки виявили молодика із речовими доказами.

Встановлено, що 24-річний уродженець Житомирської області заздалегідь підготувався для приготування наркотичної речовини. Під час огляду його речей правоохоронці вилучили спеціальний посуд, прекурсори та інші матеріали, які необхідні для приготування наркотиків, і направили на експертне дослідження.
Слідчим затриманий пояснив, що він готував не наркотик, а лікарський засіб.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Молодику загрожує до трьох років позбавлення волі.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...