Нещодавно до Житомира завітав кореспондент Австрійського національного телебачення і радіо Крістіан Фердинанд Вершютц.
У рамках візиту іноземний кореспондент поспілкувався із першим заступником голови Житомирської ОДА Геннадієм Дмитренком щодо роботи зі створення сприятливого інвестиційного клімату в області.
Геннадій Дмитренко наголосив, що взірцевим прикладом безпосередньої роботи з інвестором є співробітництво з швейцарською компанією ДП «Евроголд Індестріз ЛТД». В результаті вирішення проблемних питань забезпечено не тільки стабільну роботу інвестора, але й заплановано будівництво додаткових виробничих потужностей (створення близько 200 робочих місць).
З метою активізації інвестиційної діяльності, налагодження економічних зв’язків з іноземними підприємствами та організаціями обласною державною адміністрацією було підготовлено та направлено листи дипломатичним установам України за кордоном з інформацією про інвестиційні пропозиції (проекти) області, незадіяні виробничі приміщення та вільні земельні ділянки, що пропонуються для потенційних інвесторів.
В розмові з журналістом Австрійського національного телебачення і радіо Геннадій Дмитренко зазначив, що в облдержадміністрації сформовано пакет пропозицій, який надіслано інвестиційним компаніям та фондам для розгляду на предмет можливості реалізації інвестиційних проектів на території області.