Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 23 лютого 15:56
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

26 февраля 2016, 12:16

Житомирська область: рятувальники відбуксирували з кювету легковик

25 лютого о 08:48 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с. Ягодинка Червоноармійського району необхідна допомога людям, які на автомобілі Daewoo Lanos з’їхали в кювет. Про це рятувальників сповістив очевидець події, який проїжджав тією дорогою, рухаючись на Житомир. До місця пригоди негайно виїхали бійці 27-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Червоноармійськ у складі 4 чоловік.

З’ясувалось, що водій їхав по справах. Несприятливі погодні умови ускладнювали керування транспортним засобом. Дорога була слизькою і, не зважаючи на помірну швидкість руху, легковик почало крутити, внаслідок чого він опинився в кюветі.

Приєднавши автівку двома тросами до пожежного ЗІЛа та притримуючи легковик з обох боків руками, щоб він не перевернувся, рятувальники вивільнили його з багнюки та відбуксирували на трасу.

В результаті пригоди загиблих та травмованих не виявлено. Водій автівки переніс легкий шок, однак допомога медиків йому не знадобилася. Daewoo Lanos також не зазнав суттєвих ушкоджень.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...