Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 23:54
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

28 февраля 2016, 20:46

На Житомирщині у двокімнатній квартирі виникла пожежа


27 лютого о 03:31 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у двокімнатній квартирі двоповерхового багатоквартирного житлового будинку у м. Малин. Рятувальникам зателефонував власник оселі, який й виявив загоряння. До місця виклику було направлено черговий караул вогнеборців 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини у складі 5 чоловік на автоцистерні.

Ними було встановлено, що осередок пожежі знаходиться на перекритті однієї з кімнат, у місці де димохід від пічного опалення виходить на горище. Швидкими та вправними діями бійців ДСНС пожежу було локалізовано о 03:50 та ліквідовано о 04:30. Вогнем знищено лише 2 кв м перекриття та пошкоджено домашнє майно. Загиблих та травмованих не має.

Ймовірною причиною виникнення займання могло стати неправильне влаштування та експлуатація пічного опалення, зокрема димаря. Так як впритул до нього проходили дерев’яні балки перекриття.

Наразі фахівцями встановлюється остаточна причина пожежі, а також суми завданих вогнем збитків та врятованих матеріальних цінностей.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...