Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 21 лютого 15:32
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

20 июля 2016, 10:16

У Житомирському районі поліція викрила злодія

44-річного жителя с. Залізні викрито у причетності до крадіжки металевої конструкції поблизу місцевого клубу. Поліція з’ясовує усі обставини.

Увечері 19 липня до Житомирського районного відділення поліції надійшло повідомлення про те, що у с. Залізні невідомим викрадено металеву арку, прилаштовану біля сільського будинку культури. Сума збитку склала понад 4 тисячі гривень.

Інформація про подію була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

У причетності до вчинення кримінального правопорушення поліцейські обґрунтовано підозрюють 44-річного непрацюючого місцевого жителя.

Нині у рамках кримінального провадження триває з’ясування усіх обставин.
Погода, Новости, загрузка...