Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 02 серпня 09:19
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоніУ Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політику

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

7 октября 2016, 07:55

В центрі Житомира чоловіка, який... ножем порізав грабіжника

5 жовтня, о 17 годині 20 хвилин на службу «102» надійшло термінове повідомлення про те, що на вулиці Київській біля стадіону «Спартак» невідомий заволодів мобільним телефоном.

Вже за п’ять хвилин патрульні прибули на місце. Опитавши свідків, поліціанти відтворили хронологію події. Чоловік вирвав з рук дитини телефон, коли остання сідала до маршрутки. Небайдужі громадяни зупинили крадія і зателефонували до поліції.

В туж саму хвилину підбіг інший невідомий, який наніс грабіжнику ножове поранення в область шиї і зник з місця події. Патрульні встановили детальний опис порушників і розпочали пошукові дії двох осіб: один з яких підозрювався у вчиненні грабежу, інший – за нанесення ножового поранення. Перехожі вказали напрямок, куди побіг закривавлений чоловік.

Екіпажі патрульної поліції ретельно обстежили прилеглу територію. Саме завдяки слідам крові, що залишалися на дорозі, патрульні встановили під’їзд, в якому, ймовірно, переховувався правопорушник. Через 15-ть хвилин особу затримали. Як з’ясувалося, чоловік забіг до квартири матері одного зі своїх друзів.
Остання спочатку не зізнавалася, що переховує потенційного злочинця.

Проте сперечатися з патрульними не було жодного сенсу і жінка відчинила двері. Громадянину надали першу медичну допомогу. Від виклику швидкої останній відмовився. Чоловіка доправили до міського відділку поліції. Затриманого перевіряють на причетність до інших пограбувань.
Погода, Новости, загрузка...