Правоохоронці встановили, що до крадіжки з кімнати гуртожитку в обласному центрі причетний 28-річний житомирянин.
4 жовтня до Житомирського відділу поліції звернулася 31-річна житомирянка. Жінка розповіла, що з її кімнати в гуртожитку було викрадено гаманець, в якому знаходилось 400 гривень.
Провівши низку спеціальних заходів, правоохоронці встановили, що до вчинення протиправних дій причетний раніше судимий 28-річний місцевий житель. Чоловік у скоєному зізнався.
У рамках кримінального провадження, розпочатого за ч.1 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, триває з’ясування всіх обставин події. Законом за таємне викрадення чужого майна передбачено до 3 років позбавлення волі.
Поліцією області постійно вживаються практичні та організаційні заходи, направлені на профілактику та розкриття злочинів, пов’язаних з пограбуванням та обкраданням громадян, а також їх квартир, приватних будинків, дач. Шановні громадяни! Не забудьте й самі подбати про безпеку свого майна