Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 11:47
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 октября 2016, 07:28

У Бердичеві поліцейські «зібрали» жовтневий врожай коноплі

Нарковмісні рослини-гіганти працівники Управління з обслуговування Волинської, Рівненської та Житомирської областей Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції спільно з бердичівськими оперативниками виявили на присадибній ділянці жителя райцентру, а місцева жителька зберігала у будинку висушене зілля.

Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання 57-річної бердичівлянки поліцейські виявили на присадибній ділянці домоволодіння рослини коноплі. А в будинку жінки було знайдено ще 1,5 кг висушених та подрібнених рослин забороненого зілля. Як пояснила господиня, нарковмісний запас вона зберігала для власних потреб.

А у домоволодінні 53-річного бердичівлянина біля будинку було виявлено 13 рослин-гігантів коноплі. Господар відмовився будь-що пояснювати правоохоронцям. Утім, поліцейським відомо, що чоловік раніше притягувався до кримінальної відповідальності та є наркозалежним.
На місцях обшуків працювала слідчо-оперативна група Бердичівського відділу поліції, працівники якої вилучили виявлене та направили на експертне дослідження.

– За обома фактами тривають кримінальні провадження за ч.1 ст.310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України,– прокоментувала начальник Бердичівського відділу поліції Ольга Зінченко. – Тривають досудові розслідування, у рамках яких фігуранти перевіряються на причетність до можливого збуту коноплі.
Погода, Новости, загрузка...