Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 30 липня 19:48
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоніУ Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політику

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

18 октября 2016, 10:44

У північних районах Житомирщини затримано старателів

Дві мотопомпи, пожежні та водозабірні рукави, за допомогою яких нелегальні старателі намагались видобувати бурштин, рейдова група поліцейських виявила у лісовому масиві Олевського та Овруцького районів. Троє бурштиношукачів були затримані на місцях подій. За кожним фактом розпочаті кримінальні провадження.

15 жовтня близько 8.00 працівники Управління захисту економіки в області та Овруцького відділення поліції під час чергового рейду викрили групу бурштиношукачів.

Двоє чоловіків, як згодом з’ясувалось жителі с. Шоломки, за допомогою спецтехніки намагались розмивати грунт у пошуках каміння.

З місця події вилучено автомобіль УАЗ-452 та знаряддя старателів: дизельну мотопомпу, 6 пожежних рукавів та інші пристосування.
16 жовтня в обідню пору рейдова група правоохоронців виявила нелегальну копальню в Олевському районі. Старателі, здалеку помітивши рейдувальників, поспіхом втекли, покинувши все своє обладнання, втім одного з чоловіків все ж затримали.

Як з’ясувалось, 32-річний житель с. Неділище Ємільчинського району разом з товаришами займався незаконним промислом у лісовому масиві, неподалік с. Обища.

Поліцейські вилучили мотопомпу, пожежні рукави та водозабірні шланги.

Відомості про події внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.15 (Замах на злочин), ч.2 ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. Проводяться досудові розслідування.
Погода, Новости, загрузка...