Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 18 листопада 18:51
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

1 ноября 2016, 08:36

Житомирянин позичив автомобіль товаришу, який збив на Хмельниччині пенсіонерку та зник з місця ДТП

Дорожньо-транспортна пригода сталася 28 жовтня близько 19.30 години в райцентрі Полонне по вулиці Лесі Українки неподалік районної лікарні.

Невстановлений водій на автомобілі «ВАЗ 2105», рухаючись в напрямку Шепетівки, скоїв наїзд на 74-річну місцеву жительку, яка переходила дорогу по пішохідному переходу. В результаті ДТП пенсіонерка отримала тілесні ушкодження у вигляді перелому трьох ребер та забою щелепи. Жінку одразу було госпіталізовано до районної лікарні. Наразі її стан задовільний.

Правоохоронці, які виїхали на виклик, виявили автомобіль неподалік від місця ДТП — водій залишив його, а сам втік. На транспортному засобі були пошкодження, характерні для автопригоди.

Поліцейські відразу ж встановили власника автомобіля: ним виявився житель селища Миропіль Романівського району Житомирської області. Чоловік розповів, що на певний час позичив автомобіль своєму 28-річному товаришу, але де він зараз — не знає. Наразі вживаються заходи по встановленню місця перебування зловмисника.

По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає максимальне покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3 років.
Погода, Новости, загрузка...