Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 13:46
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

12 декабря 2016, 22:53

На Житомирщині за фактом пожежі на військовому полігоні розпочато кримінальне провадження

Військовою прокуратурою Житомирського гарнізону Центрального регіону України розпочато кримінальне провадження за фактом пожежі на військовому полігоні в селі Тетерівка Житомирської області, що спричинило знищення військового майна (ч. 1 ст. 412 КК України).

Попередньо встановлено, що 09.12.2016 на території загальновійськового полігону Високомобільних десантних військ Збройних сил України відбулася пожежа, внаслідок якої згоріло 4 палатки у наметовому військовому містечку. Під час пожежі ніхто із військовослужбовців не постраждав.

На місце події виїжджали прокурорсько-слідчі працівники військової прокуратури Житомирського гарнізону.

На даний час перевіряються версії: умисне знищення військового майна військовослужбовцями шляхом підпалу, в тому числі, задля приховування вчинення іншого злочину; необережне поводження військовослужбовцями з вогнем, зокрема, під час організації опалення у нічний час; необережне поводження з бойовими припасами; порушення правил поводження з електроприладами, що спричинило займання.

Слідчі дії тривають.
Погода, Новости, загрузка...