Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 07 квітня 12:32
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 декабря 2016, 15:38

У Житомирі пройшов круглий стіл в рамках тижня права

9 грудня, у Житомирі в рамках відзначення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та Всеукраїнського тижня права пройшов круглий стіл «Права людини: недискримінаційний аспект в рамках цілей Сталого Розвитку в Україні на 2016-2030 роки».

Круглий стіл пройшов за участю начальника управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлани Гресь.

Головна мета круглого столу – визначити пріоритетні цілі для нашого регіону та реалістичність їх досягнення до 2030 року та визначити головні завдання ЦСР та заходи для Житомирського регіону на 2017 рік.

17 цілей сталого розвитку надали загального бачення нових орієнтирів розвитку міжнародної спільноти до 2030 року

Житомирщина одна з перших в України долучилась до консультаційних заходів для обговорення національних завдань ЦСР з громадськістю та експертною спільнотою. 1 серпня 2016 року така перша консультація відбулася на обласному рівні за сприяння Міністерства соціальної політики України.
Погода, Новости, загрузка...