Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 22:26
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

20 декабря 2016, 14:33

Житомирські оперативники затримали молодика, який промишляв крадіжками автоакумуляторів

Поліцейські викрили 24-річного жителя обласного центру у причетності до шести крадіжок майна з автомобілів житомирян. Нині у рамках досудових розслідувань триває перевірка скоєння ним інших правопорушень на території міста.
На початку листопада до Житомирського відділу поліції звернувся 47-річний житомирянин із повідомленням про крадіжку з його автомобіля. Чоловік розповів працівникам поліції, що залишив на ніч свій автомобіль «Audi 80» на вулиці поблизу будинку. Уранці ж виявив, що водійські дверцята пошкоджено та з транспортного засобу викрадено акумуляторну батарею.
На місці події працювала слідчо-оперативна група Житомирського відділу поліції. Правоохоронці вилучили низку речових доказів та розпочали заходи щодо встановлення особи крадія.
На початку грудня до поліції надійшло повідомлення від 45-річного жителя обласного центру про викрадення з його незамкненого автомобіля, залишеного на ніч на вулиці, трьох акумуляторів, набору металевих ключів та домкрата, загальною вартістю 11 тисяч гривень.
Крадіжку акумуляторних батарей з автомобілів ще двох житомирян було вчинено 15 грудня та 17 грудня. Власник автомобіля КАМАЗ повідомив, що лишив вантажівку біля будинку на одній з житомирських вулиць, а вже за два дні виявив, що у ній відсутня акумуляторна батарея.
Два акумулятори зникли з-під капоту автомобіля «Мерседес-Бенц», також залишеного власником на ніч під відкритим небом.
- Проаналізувавши зібрану інформацію, ми дійшли висновку, що до указаних злодіянь може бути причетна одна і та сама особа. Про це свідчила і доказова база, вилучена на місцях подій, і загальні обставини вчинення злочинів, - коментує начальник Житомирського відділу поліції Михайло Сорока.
У результаті проведених заходів поліцейські встановили особу можливого крадія. Ним виявився раніше судимий 24-річний житомирянин. У крадіжках акумуляторних батарей з автівок він зізнався. За словами молодика, перепродуючи викрадене, він заробляв собі на життя.
У рамках досудового розслідування достеменно встановлена його причетність до щонайменше 6 подібних фактів, учинених з листопада по грудень нинішнього року. За подібні протиправні дії молодикові може загрожувати до 5 років позбавлення волі.
Погода, Новости, загрузка...