Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 20 листопада 01:57
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 января 2017, 17:15

На Житомирщині хом'як позбавив зв’язку жителів двох сіл

Як повідомляє Житомирська хвиля, у святкові дні до Житомирської філії ПАТ "Укртелеком" звернулися жителі Кошарищ та Кмитова з наріканнями на відсутність телефонного зв'язку та Інтернету. На місце прибула бригада, яка взялася за з'ясування причин аварії, розповів начальник лінійної дільниці транспортної мережі №5 ЖФ ПАТ «Укртелеком» Сергій Хижняк:

"Моя бригада виїхала на усунення пошкодження. Після уточнення місця пошкодження співробітники викопали котлован і з'ясували, що в місці пошкодження кабелю знаходиться кубло хом'яка. Біля цього кубла було близько відра кукурудзи. Схоже, що хом’як зробив собі там хатку на зиму. Посеред зими йому, ймовірно, захотілося поїсти. Спросоння не розібравши, що це не кукурудза, а кабель, він взяв і перегриз кабель".

Потому зв'язок було відновлено, хом’яка забрав додому один із працівників "на перевиховання", аби в майбутньому той не пошкоджував лінії зв'язку.
Погода, Новости, загрузка...