Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 23:12
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

26 января 2017, 16:21

СБУ викрила на хабарництві начальника управління Житомирської облдержадміністрації

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарництві начальника одного з управлінь Житомирської обласної державної адміністрації. Правоохоронці задокументували, що чиновник через посередника систематично вимагав гроші з місцевих підприємців, які займаються переробкою лісосировини. За хабара він гарантував комерсантам не застосовувати до них адміністративні санкції за виявлені правопорушення. Оперативники спецслужби "взяли" посередника в офісі одного з комерсантів під час отримання двох з половиною тисяч доларів. У той же день в нотаріальній конторі співробітники СБ України затримали начальника управління облдержадміністрації.

Посадовцю та спільнику повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання затриманим запобіжного заходу та відсторонення чиновника від займаної посади. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.
Погода, Новости, загрузка...