Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 12 квітня 05:16
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

29 января 2017, 08:45

Прикордонники Житомирського загону виявили автомобіль, який розшукувався Інтерполом

На українсько-білоруському кордоні в пункт пропуску «Вільча» на в`їзд в Україну прибув автомобіль «KIA» 2014 року випуску під керуванням громадянин Білорусі.
Під час проведення прикордонного контролю співробітниками Житомирського загону щодо даного автомобіля відбулося спрацювання бази даних Інтерполу. В подальшому було встановлено, що даний транспортний засіб рахується як викрадений з 2016 року.
По даному факту проінформовано Укрбюро Інтерполу в м.Київ, співробітники якого підтвердили, що даний транспортний засіб знаходиться в розшуку на території Росії.
Наразі зазначений автомобіль встановленим порядком переданий представникам Національної поліції.
Зауважимо, що це вже другий викрадений транспортний засіб, який виявили у цьому місяці прикордонники Житомирського загону в пункті пропуску «Вільча». Так, 14 січня охоронці кордону зупинили автомобіль марки «Фольксваген Таурек» 2008 року випуску білоруської реєстрації, який знаходився в розшуку на території Болгарії.
Погода, Новости, загрузка...