Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 08 січня 14:05
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомогиНа Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 февраля 2017, 09:29

Житомирські поліцейські викрили шахрая

Працівники кримінальної поліції встановили, що 28-річний житомирянин причетний до шахрайства, у результаті якого він заволодів чужим мобільним телефоном. Чоловік скористався відомим способом – попросив випадкового перехожого «терміново зателефонувати».

Кримінальне правопорушення було вчинено наприкінці січня на одній з вулиць обласного центру. За словами 33-річного потерпілого, пізно увечері до нього звернувся незнайомець, який благав скористатися його мобільним телефоном через надзвичайні особисті обставини. Чоловік передав до рук прохача свій телефон вартістю 2700 гривень.

Незнайомець відійшов ніби для конфіденційної розмови та не повернувся.

У ході проведення оперативних заходів поліцейські встановили, що до вчинення шахрайства причетний 28-річний житомирянин.

Нині у рамках досудового розслідування за ст. 190 (Шахрайство) триває подальше з’ясування всіх обставин події.

Законодавством такі дії караються штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до 240 годин, або виправними роботами на строк до 2 років, або обмеженням волі на строк до 3 років.
Погода, Новости, загрузка...