Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 30 травня 23:35
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війниУ Житомирі вшанували Героїв України та відкрили новий стенд пам’ятіЗ російського полону повернулися десять захисників з ЖитомирщиниУ Житомирі відбувся благодійний захід “Віра об’єднує серця”

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 марта 2017, 10:18

У Хорошеві поліція викрила злодія

Жителя Баранівського району поліцейські обґрунтовано підозрюють у причетності до крадіжки чужої банківської картки і подальшому зняттю з неї грошових коштів. Досудове розслідування триває.

1 березня до Хорошівського відділення поліції звернувся 73-річний житель селища іршанська. Пенсіонер повідомив, що хтось вкрав його банківську картку. Згодом на мобільний телефон надійшло повідомлення про зняття з рахунку 1300 гривень.

Відповідна інформація була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.185 (Крадіжка) ККУ.

У результаті вжитих заходів працівники підрозділу кримінальної поліції встановили, що до злочину причетний 39-річний житель Баранівського району, який у крадіжці зізнався.

За чинним законодавством чоловікові може загрожувати покарання від штрафу і аж до позбавлення волі строком до 3 років.
Погода, Новости, загрузка...