Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 16:58
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

30 марта 2017, 09:38

На Житомирщині прикордонники виявили 11 місць незаконного видобутку бурштину

Державна прикордонна служба України в межах компетенції постійно проводить заходи з протидії контрабанди бурштину. Поряд з припиненням спроб переміщення бурштину через державний кордон, також виявляються місця його незаконного видобутку. Ці заходи проводяться у тісній взаємодії з іншими правоохоронними органами.

Так, 24 березня прикордонники Житомирського загону на околиці населеного пункту Червоносілка поблизу держрубежу виявили 11 місць незаконного видобутку бурштину. Під час перевірочних заходів прикордонним нарядом були виявлені ями, утворені за допомогою мотопомп. За даним фактом проінформовано взаємодіючі підрозділи.

Варто зазначити, що для виявлення можливих місць видобутку «сонячного каміння» прикордонне відомство залучає для моніторингу ділянок також і малу авіацію.
Погода, Новости, загрузка...