Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 05 січня 03:52
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

5 апреля 2017, 08:59

На Житомирщині поліцейські затримали чергових скупників бурштину

Минулих вихідних поліцейські Управління захисту економіки в області та Управління превентивної діяльності ГУНП Житомирщини затримали на околиці м. Олевська групу осіб, які займались незаконними операціями з купівлі-продажу сонячного каменю. На місці вилучено грошові кошти в іноземній та національній валюті, ваги, чорнові записи та бурштин.

1 квітня близько 17.00 у ході спеціальних заходів поліцейські викрили у лісовому масиві безпосередньо під час скупки бурштину двох чоловіків.

- Усі обставини на місці події вказували саме на таку незаконну діяльність пересувного мобільного пункту скупки каменю, - розповів заступник начальника ГУНП Артем Лисогор. – На капоті автомобіля ВАЗ знаходились ваги, також було виявлено гроші, майже 5 тисяч доларів США та 3,5 тисяч гривень, чорнові записи та близько 100 гр бурштину.

Під час перевірки з’ясувалось, що один із чоловіків 33-річний житель Олевська, а інший - 39-річний мешканець с. Обища.
Автомобіль ВАЗ-2106, мотоцикл «Вайпер-150», засоби пересування вказаних чоловіків, а також гроші, каміння та інші докази протиправної діяльності були вилучені працівниками слідчо-оперативної групи Олевського відділення поліції.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 198 (Придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержанного злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді піврічного арешту, обмеження чи позбавлення волі терміном до 3 років.
Погода, Новости, загрузка...