Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 14:04
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 апреля 2017, 09:37

На Житомирщині обікрали склад

7 квітня до Овруцького відділення поліції надійшло повідомлення про те, що двоє невідомих винесли зі складського приміщення господарства металеві речі. Поліція розшукала злодіїв.

Працівникам слідчо-оперативної групи представник господарства у с. Гошеві розповів, що близько 14 години цього ж дня двоє невідомих чоловіків, пошкодивши навісний замок на дверях, потрапили до складу і викрали звідти металобрухт і зварювальний апарат.

Відповідна інформація була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

У результаті вжитих заходів поліцейські встановили, що до злочину причетні двоє жителів с. Білокаменки віком 27-ми та 37-ми років, в яких викрадені речі вилучено.

За чинним законодавством крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення, карається позбавленням волі строком від 3 до 6 років.
Погода, Новости, загрузка...