Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 23:56
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 апреля 2017, 08:46

На Житомирщині поліція вистежила крадія лісу

Жителя Коростенського району поліцейські викрили у крадіжці соснових колод з лісгоспу. Розпочато кримінальне провадження.

До Коростенського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що з території лісгоспу хтось викрав 15 кубометрів двохметрових колод сосни.

На місце події виїжджала слідчо-оперативна група, працівники якої з’ясували, що деревина зникла у період з 14 по 18 квітня.

– Під час обстеження місця події на ґрунті було виявлено чіткі сліди від гужового транспорту, які вели на ґрунтову дорогу, а нею до сусіднього села. Тож поліцейські припустили, що сосни були викрадені кимось із місцевих, - розповів начальник Коростенського відділу поліції Олександр Гайовий.

Працівники підрозділу кримінальної поліції, перевіряючи вказану версію, викрили у причетності до крадіжки 49-річного жителя с. Холосного. На його подвір’ї було виявлено частину викрадених соснових колод, решту чоловік уже порубав на дрова. Свою провину господар визнав, пояснивши вчинене задоволенням власних потреб.

Нині за фактом крадіжки (ст.185 ККУ) триває досудове розслідування. За чинним законодавством чоловікові може загрожувати штраф, громадські чи виправні роботи, піврічний арешт, обмеження або позбавлення волі строком до 3 років.
Погода, Новости, загрузка...