Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 18 листопада 18:51
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 апреля 2017, 12:49

У Житомирі вогнеборці ліквідували пожежу у житловому будинку на площі 200 кв. м.

24 квітня о 14:22 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у приватному одноповерховому цегляному житловому будинку в м. Житомир.

Вогнеборці, які прибули за викликом, встановили, що вогнем повністю охоплений дах і горіння відбувається вже всередині будівлі. Загальна площа пожежі становила близько 200 кв. м.

Житло було захаращене дуже великою кількістю вживаних будівельних матеріалів, металобрухтом та іншими легкозаймистими речами. У зв’язку зі значним пожежним навантаженням горючими конструкціями та матеріалами, а також загрозою перекидання вогню на розташовані неподалік два приватні житлові будинки, керівник гасіння пожежі прийняв рішення залучити додаткові сили та засоби. До того ж процес ліквідації загоряння значно ускладнювався відсутністю поблизу пожежного вододжерела. Бійцям ДСНС довелося їздити на забір води на відстань біля 1км від місця події.

Спільними зусиллями шести відділень вогнеборців о 16:07 пожежу вдалося локалізувати та о 21:00 – Ліквідувати. Рятувальники не допустили розповсюдження полум’я на розташовані неподалік житлові будинки і вони залишилися майже не ушкодженими – внаслідок дії високої температури на їх фронтонах оплавилося пластикове оздоблення. Загиблих і травмованих не виявлено.

Загалом до ліквідації надзвичайної події залучалося 35 чоловік особового складу та 6 одиниць пожежної техніки на чолі з черговою зміною оперативно-координаційного центру Управління ДСНС в області.

Попередня причина пожежі – необережне поводження з вогнем. Наразі всі остаточні обставини події встановлюються фахівцями.
Погода, Новости, загрузка...