Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 03 січня 01:09
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

30 мая 2017, 10:18

"Домушник" з Київщини грабував квартири в Житомирській області



Правоохоронці обґрунтовано підозрюють 31-річного жителя Київщини у крадіжці майна з квартири у м. Новограді-Волинському. У чоловіка вилучили викрадене та набір ключів і відмичок. Триває перевірка щодо його причетності до інших злодіянь.

Удень 29 травня до поліції звернувся 25-річний житель райцентру із повідомленням про квартирну крадіжку.
На місці події працівники слідчо-оперативної групи з’ясували, що злодій потрапив всередину, підібравши ключа до вхідних дверей. З помешкання зникли 1 тисяча гривень та золоті обручки.

Експерти вилучили низку речових доказів.
У результаті проведених заходів поліцейські встановили, що до вчинення правопорушення причетний 31-річний житель Київської області. У чоловіка вилучили викрадене та відмички, магнітні ключі, за допомогою яких він міг заходити у помешкання.

Відповідна інформація була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Нині триває перевірка щодо причетності чоловіка до інших злодіянь на території району.

За подібні протиправні дії чинним законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком від 3 до 6 років.
Погода, Новости, загрузка...