Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 20 лютого 16:14
Анонси
В епіцентрі
В Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житла
В Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житла
В Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропортуЮлія Свириденко вручила нагороди рятувальникам та поліцейським Житомирщини

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

24 июля 2017, 13:56

Піротехніки області знищили 7 одиниць вибухонебезпечних предметів часів минулих війн

24 липня група піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищила 7 одиниць вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Усі боєприпаси були виявлені мешканцями області напередодні.

Зокрема, у с. Небіж Хорошівського району на небезпечні знахідки натрапили, так звані, «мисливці» за металобрухтом. Не гаючи часу, вони одразу ж зателефонували до Служби порятунку «101». Фахівці ДСНС ідентифікували предмети як 6 мінометних мін калібром 82 мм часів минулих війн.

Також, 152-міліметровий артснаряд виявили мешканці с. Березівка Житомирського району під час збирання грибів у лісі.

Управління ДСНС Житомирщини вкотре наголошує! У разі виявлення підозрілого предмету відразу телефонуйте за екстреними номерами «101» або «102». Категорично забороняється торкатися та пересувати підозрілий предмет. Пам’ятайте, що відповідальність рятує життя
Погода, Новости, загрузка...