Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 12 квітня 08:27
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 сентября 2017, 10:10

У Житомирі дільничні офіцери виявили наркотики у перехожого

Підозрілого чоловіка поліцейські помітили в обідню пору по вул. Гоголівській в обласному центрі. Під час поверхневого огляду з’ясувалось, що він зберігає при собі поліетиленовий пакет з рослинною масою.

На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції. Виявлене було вилучено та направлено на експертне дослідження.

Відповідно до ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) ККУ 38-річному житомирянину, який зберігав зілля, може загрожувати штраф або виправні роботи на строк до 2 років, або піврічний арешт, або обмеженням чи позбавлення волі на строк до 3 років.
Погода, Новости, загрузка...