Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 19:31
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

8 декабря 2017, 13:44

1 та 6 грудня, у приміщенні Центру розвитку місцевого самоврядування пройшли тренінги з протидії торгівлі людьми

В Олевському районі поліцейські завдяки уважності селян затримали гаражних злодіїв

Під час інтерактивних занять, правоохоронці здобували теоретичні знання з метою ідентифікації осіб, котрі є жертвами зловмисників. Патрульні поліцейські спільно з дільничними офіцерами поліції та представниками ювенальної превенції мали змогу обмінятись досвідом та шукали шляхи для подолання цього явища у межах області.
Жертвами торгівлі людьми відповідно до наведених під час тренінгу даних, з 2003 по 2017 рік в Житомирській області стали 215 осіб, з них:
- 79 чоловіків;
- 22 дитини;
- 115 жінок.
Житомиряни, будьте обережними під час планування поїздок за кордон з метою працевлаштування або відпочинку!
Погода, Новости, загрузка...