Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 14 квітня 08:26
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

21 декабря 2017, 15:29

Правоохоронці радять житомирянам подбати про надійну парковку транспортних засобів

Завжди замикати дверцята, не залишати у салонах цінних речей на видноті та не паркувати автівки на ніч під відкритим небом закликають поліцейські жителів Житомирщини, аби попередити злочинний промисел автомобільних злодіїв.

20 грудня до Хорошівського відділення поліції звернулися одразу троє жителів райцентру із повідомленням про крадіжки з їх автомобілів. З’ясувалося, постраждали власники ВАЗівок, які залишили свої автівки ночувати просто неба біля приватних будинків. Уранці ж заявники виявили розбите скло водійських дверцят і помітили відсутність у салонах авто магнітол.

Відомості про події внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.185 (Крадіжка) ККУ. Поліція вживає необхідні заходи для встановлення осіб, причетних до вчинення злочинів.

Тим часом двох чоловіків, обґрунтовано підозрюваних в обкраданнях транспортних засобів бердичівлян, викрили працівники місцевого відділу поліції.

33-річний житель райцентру та раніше судимий 51-річний житель Любарського району визнали свою причетність до крадіжок з двох «Жигулів» наприкінці листопада п.р. Тоді під покровом ночі з припаркованих у дворах багатоповерхівок машин чоловіки викрали акумуляторні батареї. Нині обох перевіряють на причетність до інших подібних злочинів у райцентрі.

Тим часом поліція звертається до житомирян: будьте уважні та обачні. У жодному разі не залишайте свої транспортні засоби без нагляду. Не забувайте замикати дверцята навіть на період вашої кількахвилинної відсутності. Обладнайте автомобіль протиугінними засобами. І врешті, пам’ятайте, що автомобіль – не сейф на колесах, а тому не зберігайте у салонах будь-яких цінних речей, документів або грошей, особливо на видноті. Не спокушайте злодіїв!
Погода, Новости, загрузка...