Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 24 лютого 00:00
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 декабря 2017, 11:19

Поліція розшукала жителя Овруччини, який обікрав свою знайому

20 грудня до поліції звернулась 50-річна жителька м. Овруча із заявою про викрадення з її будинку майна. Правоохоронці оперативно встановили особу зловмисника та вилучили викрадене.

На місці події працівники поліції з’ясували, що крадіжку було вчинено 19 грудня. Заявниця розповіла, що до неї додому приходив знайомий, якого вона знає тільки на ім’я. Після його відвідин з помешкання зник мобільний телефон.

У ході проведених заходів працівники поліції встановили, що до вчинення правопорушення причетний 57-річний житель району. Викрадений гаджет у нього вилучили.

Нині триває подальше з’ясування обставин події.

За чинним законодавством подібні протиправні дії караються штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 80 до 240 годин, або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або позбавленням волі на строк до 3 років.
Погода, Новости, загрузка...