Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 23:53
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

16 января 2018, 17:36

На Житомирщині протягом останніх двох років зростає виробництво валової сільськогосподарської продукції

Протягом останніх двох років в аграрній галузі динамічно зростає виробництво валової сільськогосподарської продукції.

Про це сказав вчора, 16 січня, начальник управління агропромислового розвитку ОДА Руслан Кирилюк під час круглого столу на тему: «Фермерство як компонент місцевого економічного розвитку та модернізації сільських територій» у місті Баранівка.

«Протягом останніх двох років зростає виробництво валової сільськогосподарської продукції. У 2017 році всіма категоріями господарств вироблено валової продукції сільського господарства в межах 9,2 млрд. грн, що перевищує показник 2016 року», – сказав Руслан Кирилюк.

Також він додав, що за попередніми даними за 2017 рік:
• валовий збір зернових на рівні 2 млн. тонн;
• цукрового буряку зібрано 729,6 тис. тонн, що на 122,3 тис. тонн або 20,1% більше ніж у минулому році;
• валовий збір картоплі становить 1 млн 648,4 тис. тонн, що на 331,8 тис. тонн, або 25,3% більше ніж торік;
• валовий збір сої становить 357,7 тис. тонн, що більше минулорічного на 64 тис. тонн або 21,8%.

В області під урожай 2018 року посіяли озимі зернові культури на площі 155,3 тис. га, що становить 102% до прогнозу. Озимий ріпак посіяли на площі 28,4 тис. га, що становить 142% до прогнозу.

У рейтингу серед регіонів держави по чисельності поголів’я великої рогатої худоби область на 6-му місці:
• корів на 5-му місці;
• овець та кіз –21-му;
• свиней – на 21-му;
• птиці – на 10-му місці.

За виробництвом молока область займає 4-те місце, за виробництвом яєць – 7, з реалізації на забій худоби і птиці в живій вазі – 12- те місце.

«Розвиток фермерства і кооперації на селі це – створені додаткові робочі місця у сільській місцевості, поліпшення соціального захисту сільського населення, підвищення рівня життя на селі», – додав Руслан Кирилюк.

Як підсумок, вкінці круглого столу Руслан Кирилюк та голова Баранівської ОТГ Анатолій Душко підписали меморандум про співпрацю.
Погода, Новости, загрузка...