Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 21 травня 18:11
Анонси
В епіцентрі
З російського полону повернулися десять захисників з Житомирщини
З російського полону повернулися десять захисників з Житомирщини
З російського полону повернулися десять захисників з ЖитомирщиниУ Житомирі відбувся благодійний захід “Віра об’єднує серця” Житомирщину відвідав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України ЕпіфанійВіталій Бунечко: у Коростені триває ліквідація наслідків ворожого удару

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 апреля 2018, 12:24

Група піротехнічних робіт області знищила два вибухонебезпечних предмети часів минулих війн

13 квітня група піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищила дві одиниці вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, що були виявлені напередодні.

Поблизу с. Авратин Любарського району, на полі, місцевий житель натрапив на небезпечне відлуння війни, що частково виднілося з-під землі. Про це він одразу ж повідомив Служби порятунку. Прибулі за викликом фахівці ДСНС ідентифікували його як артснаряд калібром 131 мм.

Подібний випадок трапився і поблизу с. Іванків Андрушівськогого району. На сільського-господарському полі одного з місцевих підприємств селяни виявили металевий предмет, що був схожий на вибухонебезпечний. Ним також виявися артснаряд калібром 76 мм.

Шановні громадяни! Рятувальники застерігають: якщо ви знайшли невідомий предмет, то одразу ж сповістіть про це за номерами екстрених служб «101» або «102». Ні в якому разі не торкайтесь його! Будьте відповідальні – не залишайте їх без нагляду, адже така необачність може закінчитися трагедією для випадкових перехожих.
Погода, Новости, загрузка...