Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 23:28
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 апреля 2018, 17:20

Відбулося чергове тренінгове заняття в рамках проекту «Гендерна кав’ярня – 2»

Сьогодні, 13 квітня, в міській раді відбулося чергове тренінгове заняття в рамках проекту «Гендерна кав’ярня - 2». Тема заняття – «Гендерно розділена статистика».

«Ґендерна статистика є одним із важливих елементів механізму реалізації та оцінки ефективності політики рівних прав і можливостей жінок та чоловіків в Україні», - розпочала свою презентацію Іриниа Сугак, заступниця начальника Головного управління статистики в Житомирській області.

Під час тренінгу учасники/учасниці обговорили важливість отримання офіційно підтверджених статистичних даних, розділених за статтю, для підготовки проектів та програм, адже аналіз таких даних допомагає більш чітко визначати цільові аудиторії, які потребують першочергової уваги, сприяють з'ясуванню потреб різних цільових груп для визначення необхідних послуг та пріоритетів.

Проект «Гендерна кав’ярня - 2» проходить на виконання Програми навчання керівників та спеціалістів виконавчих органів Житомирської міської ради, затвердженої розпорядженням міського голови від 23.10.2017 №872 і реалізовується управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради спільно з ЖОМГО «Паритет». Учасники/учасниці проекту – посадові особи місцевого самоврядування. Програма проекту має на меті підвищення поінформованості з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, законодавчого забезпечення означеної діяльності тощо.
Погода, Новости, загрузка...