Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 18 листопада 20:46
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

20 апреля 2018, 11:15

Прокуратура Житомирщини вимагає розірвати договір про закупівлю автобусів вартістю майже 2,4 млн грн, виготовлених на заводі країни-агресора

Прокуратура Житомирської області продовжує вживати заходи представницького характеру з метою захисту державних інтересів, зокрема, при проведенні публічних закупівель.

Так, Коростишівською місцевою прокуратурою подано до суду позов про визнання недійсним рішення тендерного комітету одного з підприємств про визначення переможця торгів, а також договору про поставку товару на загальну суму 2 389 800 грн.

Установлено, що рішенням тендерного комітету підприємства незаконно обрано переможцем торгів щодо закупівлі двох автобусів київське підприємство, тендерна пропозиція якого не відповідала вимогам замовника, а тому підлягала до відхилення.

Зокрема, переможцем не надано у повному обсязі документів щодо відповідності пропозиції технічним, якісним і кількісним характеристикам предмета закупівлі.
Проте, договір поставки все ж було укладено, унаслідок чого державне підприємство придбало автобуси російського виробника - ТОВ «Павловський автобусний завод», розташованого на території Нижегородської області Російської Федерації, яку Україна визнала державою-агресором та до якого застосовано спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції).

Наразі позов перебуває на розгляді у господарському суді Житомирської області.
Погода, Новости, загрузка...