Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 20:40
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 октября 2011, 09:03

Фонд, який підтримує облдержадміністрація, вже роздав 200 тисяч гривень

У фонді кажуть, що він був заснований ще під час керування Житомирщиною Миколи Рудченка
На сайті Житомирської обласної державної адміністрації розміщено інформацію, у якій просять небайдужих перерахувати гроші на рахунок Фонду соціально-економічного розвитку Житомирської області.

У фонді кажуть, що він був заснований ще під час керування Житомирщиною Миколи Рудченка у 2001 році.

Голова фонду Степан Антонюк каже, що організація найчастіше допомагає людям, які потребують лікування.

«Скільки фонд витратив грошей з часу заснування я зараз сказати не готовий. За останні півтора роки під моїм керівництвом фонд надав допомоги на 200 тисяч гривень», - каже Антонюк.

Раніше голова Житомирської обласної адміністрації Сергій Рижук нарікав на те, що контролюючі органи дуже прискіпливо ставляться до благодійних фондів.

«Гроші ще не встигли надійти, а вже біжать контролювати куди їх витрачають», - наголошував Рижук.

1.zt.ua
Погода, Новости, загрузка...