Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 05 січня 09:53
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

5 июня 2018, 11:24

11 громад Житомирщини отримають у власність понад 11 тисяч гектарів землі поза межами населених пунктів

6 червня о 13.00 у Головному управлінні Держгеокадастру у Житомирській області відбудеться офіційна передача земель сільського господарства державної форми власності за межею населених пунктів у власність 11 громад Житомирщини. Держгеокадастр спільно із фахівцями громад протягом 4 місяців пройшов алгоритм передачі цих земель. Були опрацьовані всі подані земельні ділянки і виготовлені всі документи за кошт держави, як і передбачено алгоритмом.

«Понад 11 тисяч гектарів земель сільського господарства буде передано у власність громад. Це величезний ресурс, який відтепер буде використовуватись громадою для розвитку та зростання», - розповів Олександр Гнітецький, радник з просторового планування Житомирського ЦРМС.

Землі отримають Дубрівська, Вишевицька, Білокоровицька, Довбишська, Чижівська, Високівська, Краснопільська, Квітнева, Соколівська, Андрушківська, які були визначенні на передачу земель у лютому-травні 2018 році.
Погода, Новости, загрузка...