Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 13 квітня 13:12
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

27 июня 2018, 13:18

На Житомирщині у лісовому масиві виявили жахливу знахідку

26 червня в селі Букач Малинського району у лісовому масиві, поблизу дачного кооперативу «Букач», виявлено 15 мінометних мін часів минулої війни. Як з'ясувалося, місцеві жителі натрапили на вибухонебезпечний предмет, що виднівся з-під землі, під час збирання лісових ягід. Знахідкою виявилася мінометна міна. Піротехніки, обстеживши територію, виявили ще 14 мін.

До речі, у цей же день групою піротехнічних робіт знищено артилерійський снаряд у селі Соколів та 2 мінометні міни в селі Стрибіж Пулинського району.

Шановні громадяни! Нагадуємо: помітивши вибухонебезпечний предмет або щось зовні схоже на нього, негайно телефонуйте за номером "101". Не випробовуйте долю – не чіпайте його! В жодному разі не можна розбирати чи розпилювати боєприпаси. Самостійно не переносьте та не перекочуйте їх з місця на місце. Не збирайте та не здавайте боєприпаси в металобрухт!
Погода, Новости, загрузка...