Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 17:26
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 июля 2018, 14:42

Протехніками знищено 26 мінометних мін та 1 артилерійський снаряд часів минулої війни

12 липня, в селі Коваленки Любарського району фахівцями - піротехніками знищено 26 мінометних мін та 1 артилерійський снаряд часів минулої війни. Загалом, з початку року вилучено та знешкоджено на території області більше 300 вибухонебезпечних предметів.

Найчастіше небезпечні знахідки знаходять у лісі, при проведенні будівельних та земельних робіт, виявляють міни і снаряди й "мисливці" за металом. Тому застерігаємо мешканців області у жодному разі не чіпати підозрілі знахідки. Вони можуть вибухнути, що призведе до Вашого травмування. У разі виявлення боєприпасів негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!
Погода, Новости, загрузка...