Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 06 січня 19:24
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомогиНа Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

16 сентября 2018, 13:23

Упродовж доби на Житомирщині ліквідували 2 загоряння грубих кормів

15 вересня о 14:35 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння дерев’яного сінника на території приватного домоволодіння в с. Давидівка Хорошівського району.

На місці події з’ясувалося, що вогнем повністю охоплений сінник та грубі корми, що в ньому зберігалися. До того ж існувала загроза розповсюдження полум’я на розташований поруч житловий будинок та господарську будівлю.

Зусиллями бійців ДСНС о 18:37 пожежу ліквідовано. Вогнем знищено сінник та 7 т сіна. Розташовані неподалік будівлі залишилися неушкодженими.

До ліквідації загоряння залучалося 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця спецтехніки.

Попередня причина пожежі – дитячі пустощі з вогнем.

А 16 вересня о 04:40 відділення ємільчинських рятувальників ліквідувало загоряння 2-х копиць сіна, що знаходилися на полі поблизу районного центру. Там вогнем знищено 3 т грубих кормів.

Наразі остаточні обставини обох надзвичайних подій встановлюються фахівцями.
Погода, Новости, загрузка...