Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 14 квітня 03:02
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

18 сентября 2018, 09:38

На Житомирщині розпочали збір цукрових буряків – заводи переробили понад 50 тис. тонн

Агрогосподарства Житомирщини уже розпочали збір цукрових буряків. У районах області зібрали та направили до заводів 52 т коренів, з яких виробили понад 3 тис. т цукру.

Такі дані надає департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА станом на 17 вересня.

За інформацією департаменту, господарства Бердичівського, Ружинського та Попільнянського районів вже приступили до збирання цукрових буряків. До заводів області надійшло 52 тис. т солодких коренів і уже вироблено понад 3 тис. т цукру.

Цьогоріч переробкою цукрових буряків займаються ПАТ «Червонський цукровик» у смт Червоне Андрушівського району та ТОВ Сігнет-центр» у с.Андрушки Попільнянського району.

Загалом заводи у 2018 році планують переробити 500 тис. т цукрових буряків та виробити понад 60 тис. т цукру.

Нагадаємо, що на полях Житомирщини завершили збір ранніх зернових культур – аграрії намолотили 808 тис. тонн зерна.
Погода, Новости, загрузка...