Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 20 серпня 11:22
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі під час форуму відзначили молодіжних лідерів області та посилили співпрацю задля розвитку регіону
У Житомирі під час форуму відзначили молодіжних лідерів області та посилили співпрацю задля розвитку регіону
У Житомирі під час форуму відзначили молодіжних лідерів області та посилили співпрацю задля розвитку регіонуВіталій Бунечко: Внаслідок атаки пошкоджено одне з бюджетоутворюючих підприємств регіонуУ Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоніУ Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилу

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

27 сентября 2018, 15:55

Житомирська митниця ДФС: збудовані ділянки забезпечують зв'язок між Україною і Білоруссю

Житомирська митниця ДФС у серпні 2018 року спрямувала майже 18 млн. грн. на будівництво та ремонт доріг за рахунок перевиконання плану митних платежів. Всього з початку експерименту перераховано майже 320 млн. грн.

Експеримент з фінансового забезпечення реконструкції та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення розпочато з вересня 2015 року і триватиме до 1 січня 2019 року.

Кошти зараховані до спеціального фонду Житомирського обласного бюджету у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, та використовуються для здійснення реконструкції автомобільних доріг Житомирської області. На сьогодні триває поточний ремонт траси державного значення Р-28 Виступовичі (на м. Мозир) - Житомир (через м. Овруч).
Погода, Новости, загрузка...