Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 03 січня 01:07
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 октября 2018, 17:33

На Житомирщині ліквідовано 13 пожеж

Упродовж минулої доби по області ліквідвано 13 пожеж, 3 – з яких у житлових будинках та 4 – в господарських спорудах мешканців області. У м. Баранівці згоріла тонна соломи в копиці у приватному обійсті. 4 рази рятувальні підрозділи виїжджали на гасіння палаючого сміття в Овруцькому, Новоград-Волинському та Олевському районі на площах від 20 до 100 кв.м.

2 пожежі ліквідовані у Житомирському районі. Зокрема, о 19:23 із с. Новоселиця Житомирського району надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яному житловому будинку розміром 9×8 м. До місця події було направлено 2 відділення рятувальників 11-ї та 1-ї державних пожежних частин. О 20:05 вогонь вдалося локалізувати та до 00:50 тривала ліквідація, проливання та розбирання дерев'яних конструкцій. Вогнем знищено покрівлю, перекриття та домашнє майно. Власник та причина займання встановлюються.

А в с. Сінгури Житомирського району в 00:35 14 жовтня виникла пожежа в теплиці розміром 30×15 м. Вогнем знищено котел, опалювальне обладнання та 60 кв.м. споруди.

Рятувальники закликають населення дотримуватись правил влаштування та експлуатації приладів опалення та не допускати необережного використання і поводження з вогнем, зокрема і під час куріння.
Погода, Новости, загрузка...